Bazi.cz

Bazi.cz

Cestování

Všude dobře, doma nejlíp...

Novoroční Babí lom 2009

Sobotní výlet 3. ledna 2009 vznikl jako nápad trochu na poslední chvíli, ale když jsme ho domlouvali, určitě jsme předem netušili, v jak nádherný zážitek se promění jeho realizace. Vyrazili jsme s Honzou, bráchou Milanem i jeho slečnou Janou a s otcem do mrazivého dne, autobusem směr Ořešín a dál už pěšky, přes Babu na Babí lom a dolů přes Lelekovice do Mokré hory.

Číst dál...

Slavonice 2008

Náš prvomájový prodloužený víkend byl tak trochu last minute. V pondělí jsme si vzpomněli, že bychom ve čtvrtek někam chtěli jet. A kam vlastně? Protože Honza už měl Slavonice před rokem jako jednu ze svých zastávek na cyklo-výletu po jihu Moravy a Čech, byla volba snadná. Ne tak snadné už bylo sehnat na poslední chvíli rozumné ubytování. Přesto se povedlo.

Číst dál...

Řím 2008

Všechny cesty prý vedou do Říma... Po naší návštěvě Egypta v březnu 2007 jsme se po roce rozhodovali, kam zamířit tentokrát. A volba padla na jednu z evropských metropolí, Věčné město Řím.

Číst dál...

Fotky z Egypta 2007

Jednoho dne si Honza usmyslel, že změní zaměstnavatele, a protože měl ještě spoustu nevybrané dovolené, tak přemýšlel co s ní. Prošli jsme všechny možné last-minute zájezdy a protože na organizování cesty po vlastní ose nebyl čas, ležení u moře nás neláká a v březnu se moc jinam nejezdí, tak naše první pořádná společná zahraniční dovolená (pomineme-li Slovensko a jednodenní zájezdy do Maďarska nebo Rakouska) vedla do Mekky všech turistů, do Egypta.

Číst dál...

Český Krumlov 2008

Romantický prázdninový výlet do Českého Krumlova i s kulturním zážitkem jsem dostal od Honzy jako milý dárek k narozeninám. Tím kulturním zážitkem byla návštěva operní předpremiéry na otáčivém hledišti.

Číst dál...

Egypt 2007

Bazi a Honza v Egyptě, březen 2007Jednoho dne si Honza usmyslel, že změní zaměstnavatele, a protože měl ještě spoustu nevybrané dovolené, tak přemýšlel co s ní. Prošli jsme všechny možné last-minute zájezdy a protože na organizování cesty po vlastní ose nebyl čas, ležení u moře nás neláká a v březnu se moc jinam nejezdí, tak naše první pořádná společná zahraniční dovolená (pomineme-li Slovensko a jednodenní zájezdy do Maďarska nebo Rakouska) vedla do Mekky všech turistů, do Egypta, s CK Exim tours.

Číst dál...

Copyright © 1998-2014 Bazi. Všechna práva vyhrazena.
Založeno na CMS Joomla! Validní HTML a CSS. SEO optimalizováno. PageRank: 4.
Bazi