Bazi.cz

Bazi.cz

Baziho coming out

Texty z průběhu mého "sebeuvědomování" a podobně...

Vnitřní coming out

Máte jedinečnou příležitost přečíst si úryvky z osobních deníků z období mého "sebeuvědomování".

Číst dál...

Trocha poezie

Chtěl bych se s vámi podělit alespoň o část svých pocitů, které mnohým z vás možná nejsou úplně cizí a které naplňovaly mou mysl v době, kdy se setkal starý rok 1998 s rokem novým, devatenáctistým devadesátým devátým. Následující verše jsem napsal ve čtvrtek 31. prosince 1998 ráno v malé obci zvané Herbortice...

Číst dál...

Před rodinným coming outem

O mém rodinném coming outu jste se mohli dozvědět na jiné stránce. Tady jen doplním, co tomu předcházelo. V listopadu 1998, tedy pouhý měsíc před mým rodinným coming outem, probíhala na konferenci GLB-L zajímavá diskuse.

Číst dál...

Zaľúbil sa chlapec...

V lednu 1999 se stala jedna móc hezká věc... Její podstatu vám snad pomůže osvětlit tento výtah z diskuse na e-mailové konferenci GLB-L. A kdyby vás zajímala celá předchozí historie, dočtete se ji na jiné stránce.

Číst dál...

Rodinný coming out

V období vánočních svátků roku 1998 jsem prožil rodinný coming out - oznámil jsem otci, matce a bráchovi, že jsem gay. Průběh a svoje dojmy z tohoto aktu vám přiblížím pomocí mailu, který jsem po Novém roce poslal do e-mailové konference GLB-L.

Číst dál...

... a pak jsme se políbili

Trochu vám přiblížím, co předcházelo oné diskusi na téma "Zaľúbil sa chlapec...". Jen se nelekejte, že začnu tak říkajíc od lesa. V pátek 2. října 1998 jsem se přihlásil do konference GLB-L. Hned v pondělí 5. října jsem poslal svůj představovací mail a následujícího dne přišel do konference představovací mail od jakéhosi kluka jménem Jan Šafránek.

Číst dál...

Copyright © 1998-2014 Bazi. Všechna práva vyhrazena.
Založeno na CMS Joomla! Validní HTML a CSS. SEO optimalizováno. PageRank: 4.
Bazi